Zlatá medaile pro Autokemp Baška

24/2/2020

Zlatá medaile pro Autokemp Baška

Ve čtvrtek 1. srpna 2019 navštívila Autokemp Baška televize Nova se svou rubrikou "Prázdninový inspektor" a ohodnotila kemp za své služby zlatou medailí. Prázdninový inspektor objíždí kempy na základě tipů diváků a hodnotí služby a vybavení kempů v České republice. Hodnocení dopadlo výborně, oslovení návštěvníci a reportéři televize Nova byli víc než spokojeni, a tak si kemp vysloužil zlatou medaili.

"Pro náš kemp a zároveň obec je to velká pocta, která přinese mnoho pozitivního, především v oblasti financí a věhlasu. Za tímto úspěchem stojí především obětavá práce zaměstnanců kempu, ale také činnost našeho obecního úřadu ve spolupráci s obecními službami. Opomenout nemůžeme ani dotační program Moravskoslezského kraje," podotkl k ocenění Richard Boháč - správce autokempu.

 

Článek TV Nova.

Prázdninový inspektor se tentokrát vydal na základě tipů diváků TV Nova na severní Moravu, do kempu Baška. Jezdí sem hlavně rodiny s dětmi, ale třeba i rybáři. Velkou atrakcí je tam 26 druhů točeného piva.

U autokempu Baška je stejnojmenná přehrada, která je vhodná ke koupání. Kolem dokola jsou beskydské vrchy, kilometry cyklostezek a pro milovníky přírody samé lesy, které kůrovec nepřemohl. "Já sem jezdím mnoho let, už od dítěte, jsou tady čisté sociální zařízení, restaurace, pohoda a sluníčko," řekla v anketě TV Nova návštěvnice kempu.

Kemp nabízí ubytování v apartmánech, chatkách, stanech, karavanech i mobilních autech. "Starají se, uklízejí několikrát denně, s čistotou problém není," dodala další návštěvnice. "Super. Všechno čistý, akorát to má tu nevýhodu, že ta postel strašně vrže," je další z pozitivních reakcí.

Chatky jsou vybavené - najdete tam vše, od varné konvice, až po ledničku s mrazákem. "Chystáme si stehenní kuřecí a prsní, budeme grilovat," popsala návštěvnice kempu. Prázdninovému inspektorovi nemůžou utéct ani záchody, které byly čisté a s toaletním papírem.

"My jsme tady spokojení, už jsme objeli kempů po republice desítky, a líbí se nám tady, rádi se sem někdy vrátíme," je další z kladných reakcí na kemp. Pro děti tady mají obrovské vyžití, od kolotočů přes houpačky.

"Pro rodiny s dětma, jak rybáře, doporučuju, bez problému," řekla rybářka. Za stany zaplatíte 40 korun za noc, za obytné auto 120 korun za den, cena chatky pro 4 lidi na den je 580 korun. Váš mazlíček do areálu může, ovšem za poplatek 30 korun na den. V kempu mají opravdu velký výběr piv. "U nás si můžete vybrat z 26 druhů piv, všchno je točené," řekl provozovatel občerstvení Roman.

V kempu je velký výběr jídla – v nabídce najdete hotovky nebo například hranolky a langoše. Ceny jsou opravdu za lidovku. Tentokrát to měl prázdninový inspektor těžké. Nedostatky se v tomto kempu hledaly opravdu těžko. Zlatá medaile byla tedy jasná volba.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
VE STANECH
až 120 míst
V CHATKÁCH
9 chatek - až 24 osob
V KARAVANECH
až 28 míst
V APARTMÁNECH
4 apartmány - až 11 osob