Archív zpráv

4/7/2023

Voda na koupání nám v přehradě Baška sice chybí, ale za to nám zde migrují různé zvířata. Přehrada Baška stojí za návštěvu. Občerstvení i kemp jsou v provozu.

Z důvodu rekonstrukce výpustě společností Povodí Odry, je pro sezónu 2023 a 2024 přehrada Baška zcela vypuštěna. Kemp Baška však stále zůstává v provozu. Otevřeno mají i občerstvovací základny U Pláže, nebo Občesrtvení u lesa. Bašku tak můžete využít jako startovní pozici pro vaše výlety na kola a procházky po okolí, Beskydy jsou za rohem.

4/8/2022

Letošní pěkné léto určitě přispělo ke spokojenosti návštěvníků kempu a celého areálu přehrady v Bašce. Nemenší mírou ke spokojenosti přidaly i nové produkty a služby na přehradě. Neskutečně dobré placky paní Petry, jakož i "novinka" nejen na přehradě, ale i v Bašce – „pravé hanácké kotlíkové goláš", jehož uvaření zajistila skvělá vedoucí restaurace U lesa - paní Gábina a jeho distribuci stejně skvělý personál.

9/6/2022

Sezóna je v plném proudu. Těšíme se na všechny návštěvníky a přejeme příjemný pobyt v našem kempu. Věříme, že budete s pobytem spokojeni stejně, jako v minulém roce.

24/2/2020

Ve čtvrtek 1. srpna 2019 navštívila Autokemp Baška televize Nova se svou rubrikou "Prázdninový inspektor" a ohodnotila kemp za své služby zlatou medailí. Prázdninový inspektor objíždí kempy na základě tipů diváků a hodnotí služby a vybavení kempů v České republice. Hodnocení dopadlo výborně, oslovení návštěvníci a reportéři televize Nova byli víc než spokojeni, a tak si kemp vysloužil zlatou medaili.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
VE STANECH
až 120 míst
V CHATKÁCH
9 chatek - až 24 osob
V KARAVANECH
až 28 míst
V APARTMÁNECH
4 apartmány - až 11 osob