Postřehy návštěvníka areálu přehrady

4/8/2022

Postřehy návštěvníka areálu přehrady

Letošní pěkné léto určitě přispělo ke spokojenosti návštěvníků kempu a celého areálu přehrady v Bašce. Nemenší mírou ke spokojenosti přidaly i nové produkty a služby na přehradě. Neskutečně dobré placky paní Petry, jakož i "novinka" nejen na přehradě, ale i v Bašce – „pravé hanácké kotlíkové goláš", jehož uvaření zajistila skvělá vedoucí restaurace U lesa - paní Gábina a jeho distribuci stejně skvělý personál.

V tomto provedení se neobjevil ani na tradičním Gulášfestu v Bašce, ani na Gulášfestu v hospůdce U Studny. O jeho kvalitě svědčí, že se po něm v pátečních intervalech vždy jen "zaprášilo". Doufáme, že tomu nebude jinak i 12. 8. 2022, kdy bude podáván v třetí repríze.

Víme, že prodeji výše uvedených produktů předchází příprava, u placků po nocích, ráno normálně do zaměstnání a odpoledne na přehradu do čtyřiceti stupňů ve stánku. Rovněž prodej guláše začíná ráno v 5h zatopením pod kotlem, tomu předchází tříhodinová příprava masa a stejný čas je na přípravu ostatních surovin. O to větší dík za tyto služby.

Tak předpokládám, že počasí vydrží do konce sezóny, jako i kvalitní služby v areálu přehrady v Bašce.

S velkým díky všem - návštěvník přehrady Křenek Pavel, provozovatel vinotéky v Bašce

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ
VE STANECH
až 120 míst
V CHATKÁCH
9 chatek - až 24 osob
V KARAVANECH
až 28 míst
V APARTMÁNECH
4 apartmány - až 11 osob